Logo

Open air cup Hlučín 2017
kdy:
28. - 29. července 2017
kde: Štěrkovna Hlučín

REGISTRACE TÝMŮ PRO
ROČNÍK 2017 UKONČENA.


Partneři turnaje:

      

        



PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

Kategorie MužI:
  1. FBK BULÁNCI (Pardubice)
  2. RUMADAJ FRAYERS (Hodonín)
  3. JINEJ LEVEL (Třebíč)
  4. FBC OTICE (Otice)
  5. ALFASAMCI (Olomouc)
  6. NAHORUDOLU (Zábřeh)
  7. PRODAVAČI, S.R.O. (Brno)
  8. RH PIVING (Ostrava)
  9. DATAF SELECTION (Krnov)
  10. BATS ČERNOŠICE (Praha)
  11. KAPPA123 (Krnov)
  12. JEDI KNIGHTS (Dolní Dobrouč)
  13. TJ LAVINA (Těrlicko)
  14. GENTLEMANS CLUB (Valmez)
  15. EKOZEM SELECTION (Opava)
  16. PLEASUREMEN (Opava)
  17. QUITTKA (Opava)
  18. G5 (Praha)
  19. MLSNÍ PSI (Prostějov)
  20. ÚSPORNÝ REŽIM (Ostrava)
  21. VÝBĚR NČ (Frýdlant nad Ostravicí)
  22. PUPÍCI (Opava)
  23. NO STRESS (Štěpánkovice)
  24. ALFA ZÁBŘEH (Zábřeh na Moravě)
  25. POSTRPJAJ (Horní Suchá)
  26. IBK HEISEROVCI (Velká Polom)
  27. FC HLUČÍN (Hlučín)
  28. TJ PLÁČA (Ostrava)
  29. MEDVÍDEK (Poprad - SVK)
  30. LEGENDY GMBH (Červený Kostelec)
  31. NAČEPA (Úvalno)
  32. HOLBA TEAM A (Šumperk)
  33. HOLBA TEAM B (Šumperk)
  34. MOLODCI (Haná)
  35. JEBLEBANDY TEAM (???)
  36. PRAVÝ ÚHEL (Opava)
  37. WTF (Opava)
  38. SPEEDY HLISTY (Opava)
  39. COBRA HAŤ (Hať)
  40. VIKINGS (kOPŘIVNICE)
  41. ČERNÁ SOBOTA (Opava)
  42. TOROS (Opava)
  43. S.K. SYMPATIK OPAVA (Opava)
  44. JACKPOT B (Rožnov p. Radhostěm)
  45. TITANS RY. SOBOTA (Rymavská Sobota - SK)
  46. KOZEL TEAM (Ostrava)
  47. TYČKAŘI (Opava)
  48. JACKPOT A (Rožnov p. RAdhoštěm)
  49. VYŠNÝ KLÁTOV (Klátov - SK)
  50. IBF SNAOZ TEAM (Ostrava)
  51. IBF FALUS (Kopřivnice)
  52. INSIDERS HLUČÍN (Hlučín)
  53. TJ SOKOL DOLNÍ ŽIVOTICE (Dolní Životice)
  54. BOILERS (Píšť)
  55. FBC HRADEC (Hradec n. Moravicí)
  56. VOSY REVIVAL (Ostrava)
  57. SOKOL FRENŠTÁT (Frenštát p. Radhoštěm)
  58. OM DRAKAR (Dolný Kubín - SK)
  59. IBF FENYKL (Štěpánkovice)
  60. ZH (Havířov)
  61. STK CHVOJKOVICE BROD (Moravský Beroun)
  62. IBK GAYZIR (Ostrava)
  63. ORAVSKÁ POLHORA (Oravská Polhora - SK)
  64. RAPTORS (SK)

Kategorie ženy:

  1. FOR FUN (Štěpánkovice)
  2. CITRUS LADIES TEAM (Nýdek)
  3. BTŠ KUKL (Ostrava)
  4. VECTOR (Krnov)
  5. UŽ IDU (Halenkov)
  6. CAPTAIN GIRLS Vávrovice)
  7. TRESTNÁ LAVICE (Ostrava)
  8. MLADÝ PUŠKY (Šumperk)
  9. LONDON W (Londýn ENG)
  10.  VAJČICE (Ostrava)
  11. JELITA (Ostrava)
  12. EX FBC OSTRAVA (Ostrava)




UložitUložitUložitUložit

Aktuality

Navýšili jsme mužskou kategorii na 64 týmů
Pro ty co budou mít chuť na velký a opravdu výborný hambáč

Fanynky Podivana koupani zabava
SPOUSTA FANYNEK KVALITNÍ PODÍVANÁ MOŽNOST KOUPÁNÍ TÝMOVÁ ZÁBAVA
které budou rozptylovat nejen hráče. skvělé brankářské výkony a zákroky. super příležitost se pořádně osvěžit. přijďte se bavit florbalem.
UložitUložitUložitUložit

Facebook

Hlavní partneři akce

Floorbad.com ViltaProjekt

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreWEB © 2011 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO | Mapa stránek