Logo

Propozice turnaje

Jak se k nám dostanete:


Propozice:

POŘADATEL:
Sportovní klub mFloor Hlučín, z.s. Dlouhoveská 396/69, 748 01, Hlučín

MÍSTO KONÁNÍ TURNAJE: areál Hlučínského jezera - Štěrkovna, město Hlučín

DATUM KONÁNÍ: 3.8. – 4.8.2018

LOSOVÁNÍ DO SKUPIN: 30.06.2018

ZAČÁTEK TURNAJE: 08:00 dne 3.08.2018

POTVRZENÍ ÚČASTI A ZAPLACENÍ STARTOVNÉHO: nejpozději do 20.06.2018

V případě zrušení turnaje z důvodu špatného počasí bude vráceno 75% hodnoty startovného. Pořadatel turnaje si vyhrazuje právo zkrácení turnaje (snížení odehraných zápasů) v případě nepříznivého počasí (např. dešťové přeháňky)

SOUPISKY: soupisky musí být před prvním utkáním vyplněny a odevzdány. Po dobu turnaje jsou soupisky otevřené avšak jeden hráč v průběhu turnaje nemůže nastoupit za dva týmy, v tomto případě bude utkání kontumováno a hráč vyloučen z turnaje.

STARTOVNÉ: Mužská kategorie 1.800,- Kč, ženy 1.500,-kč na družstvo a turnaj zaplaceno do 20.6.2018. V případě, že tým startovné uhradí a na turnaj se nedostaví nebo se odhlásí z turnaje po termínu 30.6.2018, tato částka propadá a nebude vyplacena či vrácena. Při prezentaci budou k úhradě účastnické náramky pro jednotlivé účastníky turnaje včetně doprovodu, tyto náramky zajišťují volný vstup a využití areálu koupaliště po celou dobu turnaje a další výhody (viz. níže).
Ředitel turnaje si vyhrazuje právo udělit divokou kartu týmu, který není oficiálně přihlášen.


KATEGORIE: Mužská ( ročník 00 a starší + ženy a juniorky )
                        Ženy ( ročník 00 a starší )
                   

ROZHODČÍ: Utkání budou řídit rozhodčí dle stanovených pravidel ČFBU, pokud není v propozicích turnaje uvedeno jinak.

DRESY: Všechna družstva jsou povinna mít 1 sadu dresů s čísly.

CENY:
Mužská kategorie:
1. 2. a 3. místa obdrží pohár a medaile, vyhodnocení nejlepšího brankáře (rozhoduje průměr vstřelených branek, minimálně však odchytaná 4 utkání) a nejužitečnější hráč (rozhoduje kanadské bodování).
Navíc pro vítěze mužské kategorie máme připravenu finanční odměnu 5.000,- Kč.
Ženská kategorie:
1. 2. a 3. místa obdrží pohár a medaile
, vyhodnocení nejlepší brankářky a nejlepší hráčky.
Navíc pro vítěze mužské kategorie máme připravenu finanční odměnu 3.000,- Kč.

HRACÍ SYSTÉM:
Mužská kategorie:
Všichni účastníci budou rozděleni do čtyřčlenných až pětičlenných skupin ( dle počtu přihlášených týmů ). Každá skupina odehraje turnaj každý s každým. Do play off postupují týmy na prvních dvou místech. Rozlosování play off bude zveřejněno v aktualitách nejpozději 14 dnů před začátkem turnaje.
Základní část (zápasy ve skupinách) budou odehrány v pátek 3.8.2018. Pokud nám to počasí dovolí. V sobotu následuje pouze vyřazovací část (finálový den).

Ženská kategorie:
Všichni účastníci budou rozděleni do 2 čtyřčlenných (pětičlenných) skupin. Každá skupina odehraje turnaj každý s každým. Do play off postupují první čtyři týmy. Nalosování do play off bude dle konečného umístění v základní skupině. Za výhru ve skupině získá tým 3 body do tabulky, za remízu 1 bod a za prohru 0 budů. Rozlosování play off bude zveřejněno v aktualitách nejpozději 14 dnů před začátkem turnaje. Základní část (zápasy ve skupinách) budou odehrány všechny v pátek 3.8.2018 popřípadě i v sobotu. Pokud nám to počasí dovolí. V sobotu následuje pouze vyřazovací část (finálový den).


Postupová matematika:
O postupu ze skupiny rozhodují:

  • 1. body
  • 2. vzájemný zápas
  • 3. skóre
  • 4. los

Remíza ve vyřazovacích bojích: Následují ihned trestná střílení do rozhodnutí (jedna série po třech aktérech, pak po jednom z každé strany až do rozhodnutí).

OBECNÁ PRAVIDLA: Hraje se podle pravidel ČFbU.
Turnaj není pojištěn ale koná se pod hlavičkou ČÚS (bývalé ČSTV). Máme zajištěnou zdravotnickou službu. I přesto všichni účastníci startují na tomto turnaji na vlastní nebezpečí.

Počet hráčů: 3 + 1

Hrací doba:

  • ZÁKLADNÍ SKUPINY: 2 x 10 minut hrubého času. Přestávka 1 minuta.
  • PLAY OFF: 2 x 10 minut hrubého času. Přestávka 1 minuta.

Tresty: V případě faulu bude hráč vyloučen na 60 sekund (hrubé fauly budou trestány přísnějšími 5-ti minutovými tresty, případně vyloučením do konce utkání). V případě udělení ČK1 nemá hráč distanc na následující zápas, při udělení ČK2 má hráč distanc na následující utkání. ČK3 hráč bude vyřazen z turnaje. Pokud bude mít tým více jak jednoho vyloučeného hráče, bude mít druhý vyloučený hráč odložený trest i přesto usedne na trestnou lavici.

Hrací plocha:
4 hřistě o rozměrech 21 x 11 metrů. Povrch: plast.

OBČERSTVENÍ:
Zajištěno (teplá jídla a studené pivo, nealko) po celou dobu turnaje. Páteční večer otevřeno do brzkých ranních hodin. Pokud bude dostatek vajec v místní sámošce, tak bude opět i ranní vaječina :-)

NOCLEH:
Všem účastníkům, kteří budou chtít spolu s námi přespat v areálu Hlučínského jezera - Štěrkovny doporučujeme si vzít stany s sebou. Ten, kdo by nechtěl stanovat si může zajistit ubytování v penzionech v Hlučíně a okolí.

ÚČASTNICKÝ NÁRAMEK:
Již tradičně připravujeme možnost jak využít ID náramek pro účastníky turnaje. Pro tento rok se jedná o tyto výhody, které se budeme snažit ještě rozšířit. Bohužel některé výhody jsou závislé na počasí ;-)
Cena náramku 70,- Kč.
- vstup na turnajovou párty s DJ zdarma
- vstup na Štěrkovnu po dobu konání turnaje zdarma
- vstup zdarma na beach volejbalové hřiště

- a možná ještě něco vymyslíme :-)

UPOZORNĚNÍ:
Koupání po 20:00 hodině je na vlastní nebezpečí.

Organizátoři budou velice bedlivě sledovat vývoj počasí. Pokud počasí nedovolí turnaj odehrát venku budou venkovní hřiště přesunuty do sportovních hal v Hlučíně. Rozpis zápasů v případě přesunu bude urychleně připraven před nebo během turnaje.

UložitUložitUložitUložitUložit


Soubory ke stažení

Jak se k nám dostat162 kB

Facebook

Hlavní partneři akce

Floorbad.com ViltaProjekt

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreWEB © 2011 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO | Mapa stránek